Stilling ledig
LØKsikonet
Rapporter
Ringetoner
Reklamefilmer

Administrasjonen

Organisasjonen  Landsstyret  Regioner  Kulturansvarlige   Administrasjonen  

Besøkadresse
Nedre Kalbakkvei 40
1081 Oslo

Postadresse
Gartnerhallen SA
Postboks 111 - Alnabru
0614 OSLO

Telefon: 23 24 93 00
Telefaks: 22 72 01 17
E-post: gartnerhallen@gartner.no

Foss, Arnt- Daglig leder                           Telefon: 23 24 93 05
Mobiltelefon: 957 50 017
E-post: arnt.foss@gartner.no

 

 

 

 

 

Brovoll, Alf Roar - Regnskapssjef 
Telefon: 23 24 93 02
Mobiltelefon: 907 93 211
E-post: arb@gartner.no

 

 

 

 

 

Garmann, Ellen - Koordinator 
Telefon: 23 24 93 00
Mobiltelefon: 415 75 126
E-post: ellen.garmann@gartner.no

 

 

 

 

 

Gladheim, Arve -  Organisasjonssjef 
Telefon: 23 24 93 04 
Mobiltelefon: 918 80 066
E-post: arve.gladheim@gartner.no

 

 

 

 

 

Haugse, Steinar - Prosjektleder 
Telefon: 23 24 93 03
Mobiltelefon: 958 04 042
E-post: steinar.haugse@gartner.no

 

 

 

 

 

Heiberg, Nina - Forsknings- og utviklingssjef 
Mobiltelefon: 971 40 795
E-post: nina.heiberg@gartner.no

 

 

 

 

 

Huseby, Clas - Produksjonssjef 
Mobiltelefon: 906 87 994
E-post: clas.huseby@gartner.no

 

 

 

 

 

Thomassen, Stian Vik - Produksjonsplanlegger
Telefon: 23 24 93 07
Mobiltelefon: 948 62 853
E-post: stian.thomassen@gartner.no

 

 

 

 

 

 

Midgaard, Vibeke - Markedskonsulent 
Telefon: 23 24 93 11
Mobiltelefon: 918 54 519
E-post: vibeke.midgaard@gartner.no

 

 

 

 

 

Oppberget, Bjørn  - Markedsansvarlig 
Telefon: 23 24 93 10
Mobiltelefon: 975 49 915
E-post: bjorn.oppberget@gartner.no